Ako to u nás chodí


Pochádzajú vaše masérky z Thajska?
Naše terapeutky sú starostlivo vyberané iba z Thajska, v najlepších školách v Bangkoku, majú viacero certifikátov a za sebou niekoľkoročnú prax. Nenájdete u nás ani masérky z Indonézie, ani masérky poskytujúce erotické služby či tantrickú masáž.


Čo si so sebou vziať?

Okrem dobrej nálady absolútne nič. V prípade, že ste obdržali darčekovú poukážku, to je jediné čo si so sebou musíte priniesť.


Ako to u nás chodí?

Pri vstupe sa prezujete do prezúvok. Prosíme hostí, ktorí prídu po prvýkrát, aby sa dostavili 10 minút pred začiatkom masáže, nakoľko je potrebná krátka konzultácia ohľadom zdravotného stavu. Na základe toho sa stanoví čo najvhodnejšia procedúra, poprípade sa úplne vylúči niektorá z masáží kvôli zdravotným komplikáciám. Naozaj nie je potrebné dostaviť sa viac ako 10 minút pred určeným časom, nakoľko masáž vždy začína v objednanú hodinu. Nefunguje to tak, že skôr prídem, skôr odídem.

Z dôvodu dodržiavania hygieny je potrebné sa pred každou masážou osprchovať. Môžete tak urobiť v našich priestoroch, ak nestíhate doma. Doporučuje sa nesprchovať bezprostredne po masáži, nakoľko éterické oleje majú niekoľkohodinový účinok. Nemusíte sa obávať, že vaše oblečenie bude mastné, pretože nadbytočný olej, ktorý pokožka nevstrebe masérka utrie. Naše masážne oleje nezanechávajú mastný film.

Tradičná thajská masáž - sa vykonáva bez olejov, cez tenučké masážne oblečenie na matracoch.

Aromaterapeutická olejová masáž - zákazník má na sebe jednorázové spodné prádlo.

Reflexná masáž nôh – predchádza jej teplý očisťujúci kúpeľ nôh (60min.). Terapeut používa svoje ruky, prsty a špeciálne drevené paličky spolu s olejom.

Masáž chrbta a šije – sa vykonáva bez olejov, cez tenučké masážne oblečenie na masážnej posteli.

Celotelový píling spojený s aromaterapeutickou olejovou masážou - zákazník dostane hneď od začiatku jednorázové spodné prádlo, po dôkladnom pílingu je nevyhnutná sprcha, (zákazník dostane ďalšie čisté jednorázové spodné prádlo) a potom nasleduje masáž.


Musím dať masérkam „tringelt” (bakšiš) a koľko?

Môže sa, ale nemusí. Všetko závisí od zákazníkovej spokojnosti s poskytnutou procedúrou.Thajské masérky a príjemný personál sa o Vás postará každý deň od pondelka do nedele v otváracom čase od 9:00 do 20:00 hod.

Prvá masáž začína 9:30 hod.

Posledná masáž začína 19:00 hod.

Pozorne si prosím prečítajte KONTRAINDIKÁCIE - prípady, kedy sa masáž nesmie vykonávať, prípadne obmedziť.