NOVINKY

Buďte medzi prvými, ktorí sa dozviete o našich novinkách a získajte výhodné zľavy.

AROMATERAPEUTICKÉ MASÁŽE


 

» UKĽUDŇUJÚCA MASÁŽ – aromaterapeutická masáž s éterickým olejom CITRÓNOVÁ TRÁVA

Vôňa: svieža, príjemne citrusová, sladkokyslá
Aromaterapeutické účinky:
antibakteriálne, osviežujúce, skľudňujúce účinky, posilňuje organizmus, pomáha tíšiť bolesti hlavy, znižuje horúčku, zlepšuje schopnosť koncentrácie, zmierňuje svalovú únavu po fyzickom výkone, uvoľňuje väzivové tkanivo.
Nepoužívať vyššie koncentrácie v tehotenstve.» POVZBUDZUJÚCA MASÁŽ – aromaterapeutická masáž s éterickým olejom ROZMARÍN

Vôňa: výrazná, svieža, jemne gáfrová, ľahká korenistá
Aromaterapeutické účinky:
silno stimuluje nervovú činnosť, povzbudzuje, tlmí migrény, svalové bolesti, zvyšuje krvný tlak, prekrvuje, posiluje pamäť a schopnosť koncentrácie. Účinky rozmarínu oceníte napr. pred dôležitým jednaním alebo jazdou v aute.
Nepoužívať v tehotenstve a pri vysokom krvnom tlaku.» ANTIDEPRESÍVNA MASÁŽ – aromaterapeutická masáž s éterickým olejom LEVANDUĽA

Vôňa: bylinná, kvetinová
Aromaterapeutické účinky:
regeneruje bunky pokožky, ukľudňuje nervové napätie, antidepresívum, pôsobí proti nespavosti, znižuje krvný tlak, má blahodárne účinky pri bolestiach hlavy a migréne, zmierňuje svalové napätie po námahe. Je vhodný na popáleniny, rany. Pravdepodobne najpoužívanejší olej v aromaterapii. Používa sa na všetky typy pleti, najmä na citlivú. Vhodný k ošetreniu pokožky pred a po opaľovaní.

90min./49€/osoba
120min./63€/osoba
60min./39€/osoba

*Vzhľadom k neustálemu pohybu cien surovín na svetových trhoch sa ceny masáží môžu meniť.